O mně

 

Jmenuji se Zuzana a od malička strašně ráda něco tvořím. K ručním pracím jsem se dostala díky babičce, která pletla, háčkovala, rýsovala vajíčka a díky mojí mamce, která šila na šicím stroji. Bylo tak poměrně jasné, že mě to taky jednou "dostane"... a taky že jo!

 

Tvoření je pro mě relax, u kterého vypnu. Mám ráda, když mi něco vzniká pod rukama a především, když tím někomu můžu udělat radost. Tím tak jednoduše spojím příjemné s užitečným.

 

Ke mnoha činnostem jsem se dostala jak jinak, než na mateřské a rodičovské dovolené. Když jsem zrovna měla čas, tak jsem zase začala tvořit a v průběhu každého roku činnosti střídám - na podzim se pustím do háčkování čepic a nákrčníků, pak se přesunu po novém roce na rýsování (vyškrabávání) vajíček na Velikonoce, a potom se ráda zase vracím k háčkování košíků, kabelek a příležitostně zkusím něco ušít.

 

No a aby toho nebylo málo, tak je to už delší dobu, co mě chytlo pečení dortů, a tak když je příležitost, tak peču na narozeniny po rodině a kamarádech... zkrátka, hlavně nezahálet! :))

 

A co z toho plyne pro vás? Pokud byste tady nenašli to, co právě hledáte, tak mi zkuste napsat a společně to třeba dáme dohromady :)

 

Vaše Zuzana

Zpět do obchodu