O mně

 

Jmenuji se Zuzana a od malička strašně ráda něco tvořím. K ručním pracím jsem se dostala díky babičce, která pletla, háčkovala, rýsovala vajíčka a díky mojí mamce, která šila na šicím stroji. Bylo tak poměrně jasné, že mě to taky jednou "dostane"... a taky že jo!

 

Tvoření je pro mě relax, u kterého vypnu. Mám ráda, když mi něco vzniká pod rukama a především, když tím někomu můžu udělat radost. Tím tak jednoduše spojím příjemné s užitečným.

 

Ke mnoha činnostem jsem se dostala jak jinak, než na mateřské a rodičovské dovolené. Když jsem zrovna měla čas, tak jsem zase začala tvořit a v průběhu každého roku činnosti střídám - na podzim se pustím do háčkování čepic a nákrčníků, pak se přesunu po novém roce na rýsování (vyškrabávání) vajíček na Velikonoce, a potom se ráda zase vracím k háčkování košíků, kabelek a příležitostně zkusím něco ušít.

 

No a aby toho nebylo málo, tak je to už delší dobu, co mě chytlo pečení dortů, a tak když je příležitost, tak peču na narozeniny po rodině a kamarádech... zkrátka, hlavně nezahálet! :))

 

A co z toho plyne pro vás? Pokud byste tady nenašli to, co právě hledáte, tak mi zkuste napsat a společně to třeba dáme dohromady :)

 

Vaše Zuzana

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení